KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487313
nr 1248 7313
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, Kust, signerad. -88. Olja på pannå, 19x30
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:49:18
14/4 15:15:23
500 kr
15/4 20:44:18
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger